Home . Wynajem odzieży roboczej

Wynajem Odzieży Roboczej

Firma SPRINT posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów BHP oraz jako producent specjalistycznej odzieży roboczej!

30+ funkcjonowania firmy SPRINT

Posiadamy ogromne doświadczenie oraz niezbędną wiedzę w zakresie produkowania odzieży roboczej od samych podstaw, co umożliwiło nam wprowadzenie na krajowy rynek całkowicie nowatorskiej usługi, jaką jest serwis odzieży roboczej oraz wynajem odzieży roboczej. W zakresie tych usług zajmujemy się wynajmowaniem odzieży roboczej wykonanej z najwyższej klasy materiałów, która jest dopasowana do specyfiki określonego miejsca pracy, ale też zindywidualizowanych wymagań poszczególnych pracowników. W obrębie wynajmu oraz serwisu mieści się również naprawa oraz wymiana zniszczonej odzieży, a także jej pranie wraz z usługą monitoringu prania i żużycia uniformów pracowniczych. Poza tym zaopatrujemy naszych klientów w szafki ubraniowe zamykane na klucz, które są przeznaczone dla całego personelu.

Serwis i wynajem odzieży roboczej

Serwis oraz wynajem odzieży roboczej w firmie SPRINT to usługa dyscyplinarna będąca specyficznym systemem funkcjonującym w bardzo zdynamizowany sposób: raz na tydzień nasz samochód dostarcza do klienta czystą odzież, do pralni zabiera zaś brudną i zużytą. W pralni przeprowadzamy elektroniczną rejestrację rzeczy i sortujemy ją według stopnia zabrudzenia. Używane przez nas nowoczesne urządzenia pralnicze są gwarantem całkowicie bezpiecznego, a przy tym wyjątkowo skutecznego serwisu. Uniformy, które były uszkodzone, zostają naprawiane, z kolei te zużyte zastępujemy całkowicie nowymi. Na ostatnim etapie usługi serwisu oraz wynajmu odzież kierowana jest do sortowni, w której po uprzednim przygotowaniu, przeglądnięciu w ramach kontroli jakościowej oraz rejestracji jest ostatecznie dostarczana do klienta

SPRINT-BHP

Masz pytania ?

Napisz do nas lub zadzwoń